Merhaba,

BİZİMKİLER Group olarak, bir dünya markası olma rüyamızı; önce inanarak; ancak inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştireceğiz. Ailemizin ve ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez ilkesi olan dürüstlükten asla ödün vermeden, 2012 yılının son çeyreğinde Nicecom Teknoloji ile güvenlik sistemleri sektöründe başlayan girişimcilik serüvenimiz 2017 yılının üçüncü çeyreğinde faaliyet göstermeye başlayan BİZİMKİLER Group yatırımlarını yaparken de insana yatırım yapmaktan ve insana saygıdan vazgeçmedik.

Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle, en kısa sürede uluslararası pazarlarda rekabet edecek bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Sürekli değişen ve her geçen gün daha da küçülen dünyamızda başarılı girişimler, heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği öğelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hakim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da, içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.

Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verdiğimiz önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi hedef kitlemize başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır.

Göz bebeğimiz olan Nicecom Teknoloji ile güvenlik sistemleri sektöründe bir çok firmanın çözüm ortağı konuma gelen 2017 yılının üçüncü çeyreğinde faaliyet göstermeyen başlayan BİZİMKİLER Group‘un hedefi, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. BİZİMKİLER Group olarak; ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızla kısa zamanda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımızla sadece Güvenlik sistemleri sektöründe değil Yazılım, Enerji, Denizcilik, Havacılık, Görsel İşitsel ve Online Medya Grubumuzla da bu başarıyı bir başka boyuta taşıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde dünya ölçeğinde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.

“RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU İNANMAKTIR VE HEDEF SADECE LİDER OLMAK DEĞİL, HER ALANDA ÖNCÜ OLMAKTIR.”

Sevgi Ve Saygılarımla

Kenan ÜZ

Yönetim Kurulu Başkanı Ve Ceo